Skip to content Skip to footer
O nas

OD LAT TWORZYMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO DOMU

default
best bud

Budujemy przyszłość

BEST-BUD i VIA DECORA to firmy handlowo – usługowe w branży budowlanej z siedzibą w Płocku. Firma BEST-BUD Andrzej Grabowski została założona w 2001 roku. Od samego początku istnienia firmy, głównym profilem działalności były sprzedaż i montaż pokryć dachowych. Ofertę uzupełniała szeroka gama wszelkich akcesoriów dachowych m.in: membrany, okna dachowe, orynnowanie, kominki wentylacyjne, kominy systemowe, podbitki itp.

Klient jest najważniejszy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w roku 2007 firma wprowadziła do oferty sprzedaż i montaż okien elewacyjnych, drzwi, bram garażowych, pergoli, desek elewacyjnych oraz tarasów z drewna i kompozytu, jako oddzielny dział materiałów wykończeniowo – dekoracyjnych pod nazwą VIA DECORA Katarzyna Grabowska.

default
default

Jakość i zaufanie

Współpracujemy z najlepszymi w swojej branży. Są to producenci działający najdłużej na rynku, oferujący produkty sprawdzone praktycznie pod każdą szerokością geograficzną, odznaczający się najwyższą jakością i trwałością. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, zobowiązuje nas do ciągłego poszukiwania najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań, które sprostają najwyższym wymaganiom. Rozwijamy się, przez co stajemy się lepsi – dla Was. Zapraszamy do współpracy.

kontakt